Pavarësia e Kosovës dhe sfidat e shtetndërtimit – Simpozium shkencor ndërkombëtar

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Seksioni i Shkencave Shoqërore, organizoi Simpoziumin shkencor ndërkombëtar “Pavarësia e Kosovës dhe sfidat e shtetndërtimit”.

Simpoziumi u mbajt më 17 maj 2018, në mjediset e Akademisë.

Fjala e hapjes e Sekretares së Seksionit të Shkencave Shoqërore, anët. korresp. Justina Shiroka-Pula

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [531.21 KB]