Sfidat e ndërtimit të shtetit të së drejtës – Tryezë shkencore

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Seksioni i Shkencave Shoqërore, organizoi Tryezë shkencore “Sfidat e ndërtimit të shtetit të së drejtës”.

Tryeza u mbajt më 8 dhjetor 2017, nga ora 10:00, në mjediset e Akademisë.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [568.69 KB]