Rruga drejt integrimit ekonomik europian e Kosovës – Tryezë shkencore

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Seksioni i Shkencave Shoqërore, organizoi Tryezën shkencore “Rruga drejt integrimit ekonomik evropian e Kosovës”.

Tryeza u mbajt të mërkurën, më 29 nëntor 2017, në orën 10:00, në mjediset e Akademisë.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [470.31 KB]