“Investimet e huaja direkte në Kosovë” – Tryezë shkencore

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Seksioni i Shkencave Shoqërore, organizoi Tryezën shkencore “Investimet e huaja direkte në Kosovë”.

Tryeza u mbajt të martën, më 22 dhjetor 2015, me fillim në orën 10:00, në ambientin e Qendrës Leksikografike-Enciklopedike, në ASHAK.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [437.88 KB]