Esad Mekuli në 100-vjetorin e lindjes – Tryezë shkencore

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Seksioni i Gjuhësisë dhe i Letërsisë, organizoi Tryezë shkencore me temë: “Esad Mekuli në 100-vjetorin e lindjes”.

Tryeza u mbajt të marten, më 6 dhjetor 2016, në orën 10:00, në mjediset e Akademisë.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [218.36 KB]