100-vjet nga vrasja e Isa Boletinit – Tryezë shkencore

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Seksioni i Shkencave Shoqërore, organizoi Tryezë shkencore me temë: “100-vjet nga vrasja e Isa Boletinit”.

Tryeza u mbajt të premten, më 25 nëntor 2016, në orën 10:00, në sallën e QLE-së, në Akademi.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [186.94 KB]