Kompozitorët tanë për Nënën Shën Terezë Bojaxhiu – Tryezë muzikologjike

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Seksioni i Arteve, organizoi Tryezën muzikologjike “Kompozitorët tanë për Nënën Shën Terezë Bojaxhiu”.

Tryeza u mbajt, më 30 nëntor 2017, në orën 11:00, në mjediset e Akademisë

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [231.40 KB]