U mbajt tryeza shkencore “Krijimtaria letrare e Ali Aliut në 90-vjetorin e lindjes”

Në ambientet e Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës, më 2 prill 2024, organizuar nga Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës dhe Akademia e Shkencave e Shqipërisë, u mbajt tryeza shkencore “Krijimtaria letrare e Ali Aliut në 90-vjetorin e lindjes”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.28 MB]