Tryeza shkencore “Ndotja e mjedisit nga materialet plastike dhe substancat organike rezistente dhe metodat e trajtimit”

Më 10 nëntor 2023, në organizim të Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës, Seksionti të Shkencave të Natyrës, në Prishtinë u mbajt tryeza shkencore “Ndotja e mjedisit nga materialet plastike dhe substancat organike rezistente dhe metodat e trajtimit”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [834.23 KB]