Panairi i 30-të i librit Shkupi 2018

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës merr pjesë në Panairin e 30-të të librit “Shkupi 2018” prej datës 3 deri 9 maj 2018, në Shkup.

Në këtë Panair ASHAK-u prezanton një listë të gjatë të botimeve të saj

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.03 MB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.61 MB]