Panairi i 17-të i librit Prishtina 2015

 

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës merr pjesë në Panairin e 17-të të librit “Prishtina 2015” prej datës 2 deri 7 qershor 2015, në Prishtinë.

Në këtë Panair ASHAK-u prezanton një listë të gjatë të botimeve të saj.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [666.40 KB]