Mbledhje komemorative dhe homazhe për Luan Mulliqin

Fjala e kryetarit të ASHAK-ut, akademik Mehmet Kraja:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [31.85 KB]

Fjala e nënkryetares së ASHAK-ut, akademike Justina Shiroka-Pula:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [101.65 KB]