Materialet kompozite – Tryezë shkencore

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Seksioni i Shkencave të Natyrës, organizoi Tryezën shkencore “Materialet kompozite”.

Tryeza u mbajt më 6 prill 2018, në mjediset e Akademisë.

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [3.64 MB]