Konferencë jubilare-shkencore “Me rastin e 100-vjetorit të lindjes së akademik Idriz Ajetit”

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës dhe Akademia e Shkencave e Shqipërisë, organizojnë Konferencën jubilare-shkencore “Me rastin e 100-vjetorit të lindjes së akademik Idriz Ajetit”.

Konferenca mbahet më 27 janar 2017, të premten, në orën 10:00, në mjediset e ASHAK-ut, në Prishtinë.

Fjala e Kryetarit

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [189.85 KB]