Konferenca shkencore “Zhvillimi i konstitucionalizmit shqiptar 1912-2024”

Më 2 korrik 2024, me fillim prej orës 9:30, në organizim të Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës (ASHAK) dhe të Akademisë së Shkencave të Shqipërisë (ASHSH), në Prishtinë, u mbajt konferenca shkencore “Zhvillimi i konstitucionalizmit shqiptar 1912-2024”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [167.79 KB]