U mbajt konferenca shkencore “Roli i konferencës së Bujanit në procesin e shtetformimit të Kosovës”

Më 5 prill 2024, në organizim të Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës (ASHAK) dhe të Akademisë së Shkencave të Shqipërisë (ASHSH), në Prishtinë, u mbajt konferenca shkencore “Roli i konferencës së Bujanit në procesin e shtetformimit të Kosovës”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.00 MB]