“Ndre Mjedja – 150 vjetori i lindjes” – Konferencë shkencore

Seksioni i Gjuhësisë dhe i Letërsisë i Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës dhe Akademia e Shkencave e Shqipërisë, organizojnë Konferencën shkencore “Ndre Mjedja – 150 vjetori i lindjes”.

Konferenca mbahet më 15 shtator 2016, të enjten, në orën 9:00, në ASHAK.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [559.12 KB]