Koncert i përbashkët veprash kamerale-muzikë dhome

Akademia e Shkencave e Shqipërisë dhe Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, organizuan koncert të përbashkët veprash kamerale-muzikë dhome.

Koncerti u mbajt të martën, më 18 tetor 2016, në orën 11:00 – në ASHSH, dhe në orën 19:00 – në sallën e Universitetit të Arteve, në Tiranë.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [2.49 MB]