Koncert festiv për nder të 25-vjetorit të Ditës së Çlirimit të Kosovës

Më 10 qershor 2024, me fillim prej orës 19:00, Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës (ASHAK) mbajti koncert festiv për nder të 25-vjetorit të Ditës së Çlirimit të Kosovës.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.61 MB]