BERISHA, Muharrem; BERISHA / Fevzi NGA TEORIA E PËRAFRIMEVE TË FUNKSIONEVE
Redaktor Latif Susuri, Prishtinë, Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, SSHN, 2010, 731 f., 16x24 cm. (Botime të veçanta CVII / Seksioni i Shkencave të Natyrës. Libri 18)
Tit. në faqen paral.: From the theory of approximation of functions. Bibliogr.: f.721-730
KDU 517.5
ISBN 978-9951-413-89-31
COBISS.KS-ID 2048007837

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [89.55 KB]