ALIU, Ali / KËNAQËSIA E LEXIMIT: prozë, ese, monografi
Redaktor Mehmet Kraja, Prishtinë, Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, SGJL, 2012, 287 f., 16x24 cm. (Botime të veçanta CXXI / Seksioni i Gjuhësisë dhe i Letërsisë. Libri 47)
Tit. në faqen paral.: The pleasure of reading: prose, essay, monograph
KDU 821.18.09
ISBN 978-9951-615-07-5
COBISS.KS-ID 2048064157

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.00 MB]