BOTIMET E AKADEMISË: 1976-2015
Përgatiti Rexhep Ismajli, redaksia E. Basha, H. Islami, R. Ismajli, Prishtinë, Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, 2015, 138 f., me il., 16x21 cm.
Tit. në faqen paral.: Academy's editions. Indeks
KDU 017.4(=18:496.51)"1976/2015"
ISBN 978-9951-615-46-41
COBISS.KS-ID 2048120477

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [2.07 MB]