Paraqitja e botimeve të ASHAK-ut

Paraqitja e botimeve të Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës bëhet më 18 mars 2015, në orën 12:00, në ambientet e Akademisë.
Botimet e përbashkëta dhe të Seksioneve të Akademisë kryesisht janë publikuar gjatë vitit 2014.
Botimet i takojnë fushave të ndryshme të shkencës dhe të artit.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.08 MB]